150

צוות המשרד

צוות עורכי הדין במשרד גלנטי-סודרי מאמין בראיה משפטית הפורצת את גבולות הידע הקיים.

אנו בגלנטי-סודרי אימצנו שיטת לימוד שמטרתה לפתח את החשיבה היצירתית מחוץ לקופסא של צוות המשרד. הלמידה מחדש מאפשרת לנו בכל פעם לגלות פנים חדשות של החוק והפסיקה, ולהתאימן למקרה בו אנו דנים.

תהליך העבודה במשרד מעודד חשיבה עצמאית, חופשית וביקורתית בקרב עורכי הדין וצוות המשרד, תוך שהמשרד מאפשר גם הצגת מגוון דעות ואפשרויות בפני הלקוח.

אנו מעודדים את העובדים להרחיב את תחומי הלימוד אל מעבר לתחומי העיסוק של המשרד. כל אחד מביא לשותפות שלנו את הניסיון והחוויה שלו מתחומי העיסוק המשלימים לתחום המקצועי. עו"ד סודרי, למשל, עוסק במוזיקה, והינו סקסופוניסט מוכשר בהרכבי ג'אז. 

בגלנטי-סודרי אנו מאמינים שמכשולים הינם חלק חשוב מהדרך. לעיתים הם אלה שמאלצים אותנו לצאת לחפש שוב ושוב את הפתרון. נחישות היא ריצת מרתון קדימה עד קו הגמר.

בדרך זו, יכול המשרד להעניק ללקוחותיו פתרונות חדשים וחדשניים, ואף מאפשר להם לראות את מגוון האפשרויות העומדות בפניהם. אנו מקפידים לאפשר לכל אחד מאנשי המשרד התפתחות עצמאית, על מנת להעניק - לא רק תחושת ערך עצמי גבוהה, אלא גם מקור שליטה פנימי ותחושת מסוגלות בתחום החשיבה מחוץ לקופסא.


הלקוחות
אנו רואים בלקוחות המשרד את השותף הבכיר. 
במשרד גלנטי-סודרי, הלקוח הוא שותף פעיל וחלק מצוות המשרד.
אנו מאמינים כי הלקוח הינו מקור הידע האולטימטיבי לפתרון הסוגיה בה הוא זקוק לייעוץ וסיוע. הוא מכיר ומבין בצורה הטובה ביותר את המקרה האישי שלו, ושילובו עם הידע המשפטי והכללי של הצוות המקצועי מוליד תובנות חדשות - שאיתן נולד גם הפתרון הייחודי אליו אנו שואפים להגיע. 

לקוחות המשרד - ביניהם תאגידים מובילים במשק הישראלי, קבוצות נדל"ן, תאגידים פרטיים, חברות פרטיות, עסקים קטנים ולקוחות אישיים - מקבלים מענה כולל ורחב היקף לכל הצרכים המשפטיים בתחום עיסוקו של המשרד.

שותפים

עו עו"ד ניב גלנטי
מומחה בדיני חוזים, דיני מקרקעין, דיני חברות, נדל"ן ותכנון ובנייה >> לחצו למידע נוסף

עו עו"ד ברק סודרי
מומחה בניסוח חוזים מסחריים מסוגים מגוונים, נדל"ן ומיסוי נדל"ן, ליטיגציה, הליכי הוצאה לפועל, ניהול משא ומתן משפטי ומסחרי, דיני ירושה ודיני מכרזים >> לחצו למידע נוסף


עורכי דין

עו עו"ד אברהם פטר רנד
מומחה בליטיגציה, בדיני נזיקין ובדיני עבודה >> לחצו למידע נוסף

עו עו"ד לימור קריינר
מומחית בדיני חוזים, נדל"ן מסחרי >> לחצו למידע נוסף

 
עיצוב והפקת אתרי אינטרנט
כל הזכויות שמורות לגלנטי סודרי - עורכי דין